1-3.09.2017r obchody „Stulecia Harcerstwa na ziemi przasnyskiej”

Druhny i Druhowie,

Wrzesień tego roku będzie wyjątkowy, gdyż dokładnie sto lat temu na naszych ziemiach zawiązała się Pierwsza Męska Drużyna Skautowa. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i chcielibyśmy zaprosić wszystkich harcerzy do świętowania razem z nami.

Z tejże okazji chcemy zapewnić Wam atrakcje, dzięki którym poznacie piękno tutejszej przyrody, wykażecie się swoimi umiejętnościami i wiedzą odkrywając tajemnice przeszłości, a przede wszystkim znów poczujecie dreszcz emocji, który towarzyszy tej wyjątkowej rywalizacji.

Wasza obecność uświetni tę piękną i podniosłą dla nas uroczystość. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego jubileuszu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego i aktywnego świętowania razem z nami!

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!!!

Komenda „Obchodów Stulecia Harcerstwa na ziemi przasnyskiej”.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Wypełnioną kartę zgłoszenia patrolu należy dołączyć w formularzu pod adresem: https://100LatHarcerstwaPrzasnysz.zgloszenia24.pl

100lat