About lpafcio

Instaluję, konfiguruję - poprawiam rzeczywistość

HAL 2019 – Obóz harcerski Hufca Przasnysz

Już czas, startujemy, zapisy na nasz Obóz czas zacząć!!.

Karty zgłoszeniowe będą wydawane od poniedziałku 02.05.2019r. w siedzibie komendy Hufca ZHP Przasnysz przy ulicy Marii Dąbrowskiej 1 (piwnica).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Poniedziałek 18:30 – 19:30
Środa 18:00 – 20:00

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ LETNIA PRZYGODA CZEKA NA CIEBIE.

Numer konta bankowego do wpłat: 60 1600 1462 0008 0961 2566 1001

HAL2019

HAL 2018 – Obóz harcerski Hufca Przasnysz

„Już za parę dni za dni parę” A dokładnie od 29 czerwca 2018 zapraszamy wszystkie chętne osoby, do udziału w Obozie Harcerskim Hufca ZHP w Przasnyszu.

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zawiązać nowe przyjaźnie i znajomości oraz miło spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku, na NAJLEPSZYM Obozie Harcerskim.

Nie zastanawiaj się dłużej. Przekaż informacje znajomym, kolegom, koleżankom, poproś rodzica i przychodźcie po karty kwalifikacyjne.

Odbiór kart możliwy w każdą środę od godziny 18 w pomieszczeniu Komendy Hufca mieszczącej się przy ulicy Marii Dąbrowskiej 1.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ LETNIA PRZYGODA CZEKA NA CIEBIE.

HAL2018

druh Tomasz Pudelski odszedł od nas na wieczną wartę

8 Marca

Przyjaciele Druhny i Druhowie.

Ze smutkiem informujemy, że odszedł od nas na wieczną wartę druh Harcmistrz Tomasz Pudelski, który w latach 1990-1993 pełnił funkcję Komendanta Hufca Przasnysz. Druh Tomasz na trwałe zapisał się w pamięci zuchów, harcerzy i instruktorów naszego hufca oraz wszystkich, którzy go znali. Harcerze Hufca Przasnysz łączą się w bólu i składają kondolencje najbliższej rodzinie.

Pogrzeb odbędzie się 21 Października w Mławie o godzinie 12:00